Červenec 2010

Poreotics

29. července 2010 v 22:23 | Tsukiko |  Blbůstky
Poreotics (také známí pod názvem Poreotix) je taneční formace z USA, ze státu Kalifornie. Jejich sestavy jsou spojením hip-hopu, funky, street dance, robotics.. zkrátka propracované choreografie s prvky snad všech moderních tanečních stylů. Jsou uznávaní jako jedna z nejlepších tanečních skupin svého druhu na světě, o čemž mimo jiné vypovídá i ocenění "America's Best Dance Crew" ("Nejlepší taneční skupina Ameriky"), které ve své kategorii získali v loňském roce 2009. Jsou natolik známí, že spolupracují s americkou televizí MTV a dokonce s nimi natočila video největší hvězda serveru YouTube, Ryan Higa (..právě díky tomu je znám já ;)

Skupina vystupuje v neměnném složení šesti kluků, sice Asiatů (a podle jmen usuzuju, že jsou tam pomíchaní Vietnamci, Číňani i Japonci ;), přesto ale trvale žijících v USA. A co si budeme nalhávat, kluci jsou to nejen šikovní, ale i krásní a sladcí, a tak určitě neuškodí pár fotek.. ;)
Hned na té první vám je zkusím představit - nejsem si tím úplně 100% jistá, ale zleva:

Lawrence "Law" Bravo Devera
Andrew-Chad Fausto Mayate
Matthew "Dumbo" Nguyen
Can Nguyen
Charles Viet Nguyen
Justin "Jet Li" Valles

Por1
Por2
Por3
Por4
Por5
Por6

A na závěr nemůžu dát nic jiného, než malou ochutnávku z jejich "tvorby".
Nezbývá mi než koukat z pusou dokořán a tiše závidět.
Holt to vypadá vždycky zatraceně dobře, když je někdo dobrej v čemkoliv, co dělá...
  

Facebook-kniha falešných tváří

9. července 2010 v 19:11 | Mitsuki |  Naše kecy
Tak, sebrala jsem odvahu a rozhodla se napsat svůj názor o dnes tak velmi uznávaném facebooku. Zkuste se zamyslet.

Facebook se stal neodmyslitelnou položkou v seznamu nejnavštěvovanějších míst člověka. Vyvíjí se velmi rychle, překonává dokonce servery jako youtube či myspace. Jeho návštěvnost je též velmi vysoká, vzhledem k tomu, že komunitní stránka facebook byla původně založena pro vysokoškoláky, dnes je na ní skoro každý, ať už desítiletá princezna či třicetiletý osamělý muž.

Facebooku sám o sobě zní jako velmi dobrý nápad pro komunikaci přes internet, sdílení fotografií a videí, ale díky jeho vymoženostem a jednoduchostem dochází u většiny mladistvých k velkém morálnímu úpadku. Ano, facebook je ráj hlavně pro teenagery, kteří hledají své místo a postavení ve světě. A v tomto období vývinu, kdy by měli do své paměti vštěpovat všechny vědomosti, facebook odvádí jejich pozornost a oni na něm stráví třeba i půl dne, ne snad dokonce den celý.

Je možné, že vysoký status facekooku je jen momentální fáze a po ní přijde další, která bude zaznamenávat zase obrovský pokles jeho navštěvovanosti, což podle mého, bude tak trochu úspěch.

do you have a facebook?

Voodoo panenky

4. července 2010 v 16:11 | Mitsuki |  Novinky
Určitě jste už o nich slyšeli! A kdo ne, nebojte se, tyhlety panenky nejsou žádné vražedné nástroje k pomstě (i když, takové by se taky hodily...XD). 
Voodoo panenky jsou vyrobené z klubíček, knoflíků, nitek, špendlíků, sponeček a ze spousty materiálů, které vypadají jako výtvor nápadité švadlenky se zlatými ručičkami. Každá taková panenka s sebou nese nějaké poselství, zaleží na tom, o jakou panenku se zrovna jedná. Tsukiko třeba dostala Malého prince, který má chránit všechny malé drobečky a nosit jim štěstí do života.
chaplin
budicek
ninja
geisha
Einstein
Tohle je jen malá ukázka, je jich mnohem víc!
Ale pokud si stejně myslíte, že se k vám nehodí žádná z těchto voodoo panenek, můžete si jednoduše nějakou vybrat podle vašeho znamení zvěrokruhu. I tak je jich ještě mnohem víc a ty ostatní už jsou také levnější.
Myslím, že když někoho dobře otypujete a dáte takovou panenku s výstižným poselstvím příteli na Vánoce nebo k narozeninám, určitě ho potěšíte.

Černé historky/Black stories

3. července 2010 v 15:42 | Mitsuki |  Novinky
Černé historky je stolní společenská hra obsahující 50 kartiček s morbidními příběhy, v nichž došlo k vraždě, sebevraždě či k bizarní náhodě/nehodě. Cílem hry je dojít k příčinám těchto událostí. Jeden z kolektivu ale musí znát celý příběh, aby mohl na dohady hráčů odpovídat ano či ne. Zahrajete si na detektivy a zjistíte, jak moc je vyvinutá vaše schopnost logicky si odvodit souvislosti.

historky


Poprvé jsem Černé historky hrála po večerech na školním výletě, donesl je spolužák (ovšem asi jen s deseti příběhy a on nevěděl, jestli ty ostatní ztratil >:o/ =zabít!!!) a každého, kdo hrál, zaskočilo rozuzlení příběhů a tudíž navnadilo na další hádání.
Hrozně moc bych tu hru chtěla, ale jakmile bych dohádala všechny příběhy, kartičky by mi byly k ničemu. Leda je dávat k řešení ostatním a dívat se, jak tápou svými otázkami po jakémkoliv záchytném bodu vedoucímu k odhalení anebo se ubírajíi úplně jiným směrem XD.

historky