Prosinec 2009

Jigoku shoujo mitsuganae

18. prosince 2009 v 16:06 | Mitsuki |  Jigoku Shoujo
Tak a je tu třetí řada, ketrá obsahuje obvyklý počet 26 episod. Mohu říci, že stojí za to, prokousat se díly, co se mohou zdát jako filerové (mangu jsem nečetla, tak nevím, jestli tam ty díly patří). Posledních několik dílů se stanou napínavými a slzy se ronit budou určitě taky.
Opět nám přibyla jedna nová postava, Mikage Yuzuki.
Přeji krásné požitky a aby jste si sami našli pointu tohoto anime!

An cafe-hvězdy Jrocku

17. prosince 2009 v 17:58 | Mitsuki |  An cafe
An cafe je japonská kapela, jenž proslula nejen svou hudbou, kterou nazvali tzv. DANCEROCKEM (do jejího rytmu se snadno vžijete tancem), ale také slavným stylem oblékání Oshare-kei. Tento styl lze charakterizovat slovy barevný, veselý, odvážný, bláznivý, tudíž v podání An cafe získáte nezapomenutelné zážitky na mladé, roztomilé a velmi talentované muzikanty. Jejich talent spočívá ve schopnosti prosadit se, upoutat pozornost i překvapit. Samozřejmě také skvěle hrají na své hudební nástroje a zpívají, ale někdo by mohl prohlásit, že jsou jen potrhlá parta komediantů a už byste o ně ztratili zájem. An cafe si založili a vybudovali svůj vlastní specifický směr, kterým se jim podařilo získat miliony fanoušků po celém světe. V posledních letech vznikají nové skupiny, které vystupují stejným stylem, nedej bože je snad chtějí napodobovat! Ale jejich snahy jsou marné, ponevadž An cafe jsou originál, díky nim vznikl tento svět legální lehkomyslnosti, která vám může dodat až neuvěřitelnou chuť a sílu do žiovta.

An cafe si také vytvořili svůj slovníček, ve kterém se jejich fanouškům říká CAFEKKO nebo z anglického slova HAPPY (= šťastný) vznikl rozkošně znějící výraz NYAPPY.

Skupinu dala dohromady čtveřice talentovaných hudebníků v roce 2003.

Členové

Miku ve skupině zpívá. Jeho pravé jméno zní Tsukiyama Akiharu, narodil se 5. ledna 1984.
Za bicími vždycky sedí Teruki, celým jménem Nagano Teruki. Na svět přišel 8. prosince 1980.


Bass kytara patří hudebníkovi s přezdívkou Kanon, pravým jménem Sano Shinya. Světlo světa spatřil 5. července 1984.
S kytarou v rukou zářil roztomilý Bou, pravým jménem Saitou Kazuhiro narozený 16. října 1983. Avšak 20. dubna 2007 ze zkupiny odešel.

Novým členy se stali
Takuya
a Yuuki
Oficiální stránky An cafe najdete ZDE.

I když jsem An cafe poznala až po příchodu Yuukiho a Takuyy, mám pocit, že lepší časy Antic cafe prožívali s Bouem. I mně se víc líbí klipy s ním.
S lítostí píšu, že An cafe pozastavují své aktivity a 4. ledna 2010 se rozhodli zakončit to koncertem Nippon Budokan.

Obleč si An cafe!!!

16. prosince 2009 v 18:28 | Mitsuki |  An cafe
Odkaz na tohle oblékání mi poslala jedna Cafekko od nás ze školy. Je to úžasný vidět na stránkách, kde jsem si ještě před několika lety oblíkala lidi jako herečky z Charmedek, Pink, Johnyho Deppa a podobný hvězdy Ameriky.

Pro hru klikněte sem.

Co kdo vynalezl?

16. prosince 2009 v 18:20 | Mitsuki a Tsukiko |  Naše výtvory
Tohle mi posílala Tsukiko, nevím, kdo to psal, ale snažila jsem se to zpracovat i s obrázky.

Pro obrázek kliknětě sem.

Mery kurisumasu!

16. prosince 2009 v 16:29 | Mitsuki |  Naše kecy

Mary kurisumasu (Marry christmas po Nyapponsku (Nyappy+ Nippon + Japonsko = Nyapponsko :OD)) !
Hned na úvod trochu složitý slovníček...Už jsou tu Vánoce, sněhové vločky se bijí o to, která dopadne dřív na zem a nám zbývá už jen pár dnů školy (Mně tři, Tsukiko dva - kvůli prasečí chřipce je nechaj doma!). Zítra jedu na kontrolu s rovnátkama a na testování (jako jak jsem asi chytrá a kterou SŠ si mám vybrat). Když budu uplně blbá, nevadí, pořád můžu být jako Charlie Gordon (díky Tsuki, už mám přečteno!).
Gackt právě vydává krásné album End of silence, kde padá něco jako peří nebo sníh (opět Vánoční atmosféra) a on se na tom křesle tak nádherně vyjímá....no nic, jeho kráse se nic nevyrovná, pojďme se zahrabat (anebo na plastickou operaci, kráčejme v jeho šlépějích ;oD)

Ayumi Hamasaki a Camui Gackt zpívají Tichou noc


A tady nějací dva seiyuu (japonští dabéři) zpívají Jinguru beru (Jingle bells po Nyapponsku)